+420 572 574 556 msmikuh@uhedu.cz

 Pojďme spolu oživit naši krásnou školičku

 

Smutná teď zůstává ta naše školka, která je bez dětí, jejich radostného smíchu, hašteření a radostného dovádění. Osiřela i naše velká zahrada. Co kdybychom ji společně s Vámi a Vašimi dětmi trošku oživili?

Stačilo by nám k tomu málo. Jen pár obrázků od dětí, nějaké to nabarvené vajíčko, upletená pomlázka, nebo nějaký jiný výrobek s Velikonoční tématikou. Možná i přáníčko, nebo vzkaz pro kamarády, nebo paní učitelky. A toto vše už jen zavěsit, nebo připevnit na náš školní plot. Děti si potom mohou prohlížet výrobky svých kamarádů a možná tam najdou i pozdrav od svých paní učitelek. Tak co? Dáme se do toho?

Věříme, že si určitě najdete čas něco s dětmi vyrobit. Víme, že máme šikovné děti a kreativní rodiče. Už teď se moc těšíme na náš krásně vyzdobený zahradní plot.

 

Vaše paní učitelky