+420 572 574 556 msmikuh@uhedu.cz

Mnoho krásných masek, písniček, tanečků, dobré nálady, zábavy a spokojených dětských tváří. To byl náš fašank v MŠ Míkovice.

Veselý karnevalový rej nám předvedly děti ze třídy Kosíci i Sýkorky a opravdu bylo na co se dívat. Mohli jsme vidět princezny, krále, berušky a broučky, kominíka, čertíky i piráty, indiány a vodníky, hasiče i policii, kuchaře a kuchařky, také Karkulku s vlkem, Makovou panenku s motýlem Emanuelem, spoustu krásných zvířátek a strašidýlek. Nesměl chybět ani medvěd, který celý den i průvod městem vedl a provázel nás s veselým skotačením a řinčením činelů. Děti zpívaly, tančily, chřestily nástroji a veselily se v ulicích Míkovic, navštívily několik stavení jako například místní obchod, restauraci, řeznictví a další. Za předvedení masek, tanečků a zpívání, dostaly děti mnoho dobrot, bonbonků a cukrátek, které jim moc chutnaly. Nechyběl ani správně vyuzený špek a celé kuře od místních řezníků.

Letošní průvod masek byl opravdu velmi povedený. Nádherné a nápadité kostýmy dětí se všem moc líbily. S velkou radostí děti předvedly své masky s veselou písní a tanečkem.

Velké díky patří Všem rodičům a účastníkům, kteří se zapojili do příprav a dokonce i do samotného průvodu. Děkujeme Vám nejen za Váš čas, ale i podporu dětí, vytváření příjemné atmosféry a sladké odměny pro děti.