Ve čtvrtek 15. 10. 2021 jsme v kulturním domě v Míkovicích společně oslavili 40. výročí otevření mateřské školy v Míkovicích U Mlýna 251.

Ještě jednou chceme poděkovat míkovským spolkům za spolupráci. Kulturním domem zněl nádherný zvuk cimbálu a písní nejen z tradičního repertoáru… Program, který si všichni připravili, byl krásným zavzpomínáním na mládí, ukázkou jejich umu plného legrace a radosti.

My ze školky jsme po letech viděly své bývalé kolegyně, které už s odstupem času přichází do školky jenom jako hosté. Jsme rády, že jsme se mohly společně potkat, oslavovat a popovídat si.

Děkujeme také „svatebním otcům“, kteří u vstupu přivítali každého hosta štamprličkou. A maminkám, které pomohly s obsluhou a úklidem při rautu pro pozvané hosty.

Děkujeme za vaši podporu, moc si toho vážíme!

Zaměstnankyně MŠ Míkovice